Vacatures Online bij EAL!

Geplaatst op 07-10-2019 door Jean-Paul Vos

Kom jij ons team versterken op diverse onderdelen binnen de organisatie? EAL Apeldoorn bv. is actief als ontwikkelaar en producent van security, voicelogging en mobiele data systemen en specifiek binnen de R&D (software ontwikkeling) en service organisatie op zoek naar uitbreiding.

EAL biedt een mooie mix van al bijna 50 jaar een stabiele technische onderneming in combinatie met continue vernieuwing qua organisatie (ISO 9001 / ISO 27001), ontwikkelmethodieken (agile / scrumm based development) en service verlening (remote). 

Bekijk de specifieke vacatures op het vacature deel van onze website via de volgende link:

https://eal.nl/over-eal/vacatures/

 

Belangstellenden kunnen hun sollicitatie richten aan:

 

EAL Apeldoorn b.v.

Tav dhr Jean-Paul Vos.

Per email: jeanpaul.vos@eal.nl

 

  

Het laatste nieuws

EAL toegangscontrole geland op Groningen Airport Eelde!

Naast andere luchthavens kiest ook Groningen Airport Eelde, na een zorgvuldige selectieprocedure, voor het EAL ATS toegangscontrole systeem. Lees meer »

Vacatures Online bij EAL!

Kom jij ons team versterken op diverse onderdelen binnen de organisatie? EAL Apeldoorn bv. is actief als ontwikkelaar en producent van security, voicelogging en mobiele data systemen en specifiek binnen de R&D (software ontwikkeling) en service organisatie op zoek naar uitbreiding. Lees meer »

Hoogwaardige techniek in vertrouwde handen

Als producent / ontwikkelaar van o.a. Toegangscontrolesystemen is EAL Apeldoorn goed bekend met Biometrie. Al geruime tijd mag zij zich exclusief importeur noemen voor de Defensie-branche van Iris-ID irisscan-technologie en apparatuur. Lees meer »